Akademik Kadro


Arzu ÇELIK

Doçent

• Neurodevelopment

Muhammad NASEEM

Yardımcı Doçent

• Plant Host-Pathogen Interactions

+90 (212) 359-7562
arzu.celik@boun.edu.tr
Arzu Çelik'in web sayfası
+90 (212) 359-XXXX
muhammad.naseem@boun.edu.tr
Muhammad Naseem'in web sayfası


Aslı TOLUN

Professor
• Human Genetics

Necla BIRGÜL

Yardımcı Doçent

• Cancer Signaling

+90 (212) 359-6472
tolun@boun.edu.tr
Aslı Tolun'un web sayfası
+90 (212) 359-7284
birgul@boun.edu.tr
Necla Birgül'ün web sayfası


Esra BATTALOĞLU

Professör

• Human Genetics
• Neuropathies

Nesrin ÖZÖREN

Professör

• Immunology
• Apoptosis

+90 (212) 359-6883
battalog@boun.edu.tr
Esra Battaloğlu'nun web sayfası
+90 (212) 359-7558
nesrin.ozoren@boun.edu.tr
Nesrin Özören'in web sayfası


Hande ÇAĞLAYAN

Professör

• Human Genetics
• Channelopathies

Nes'e BILGIN

Professör (emekli)

• Biodiversity
• Translation

+90 (212) 359-6881
hande@boun.edu.tr
Hande Çağlayan’in web sayfası
+90 (212) 359-6880
bilginne@boun.edu.tr
Nes'e Bilgin’in web sayfası


Ibrahim YAMAN

Doçent

• Toxicology

Stefan H. FUSS

Doçent

• Neurodevelopment

+90 (212) 359-7557
ibrahim.yaman@boun.edu.tr
Ibrahim Yaman'ın web sayfası
+90 (212) 359-7229
stefan.fuss@boun.edu.tr
Stefan Fuss'un web sayfası


Kuyaş BUGRA

Professör

• Retinal Development

NC Tolga EMRE

Doçent

• Genome Regulation

+90 (212) 359-7158
bugra@boun.edu.tr
Kuyaş Buğra'nın web sayfası
+90 (212) 359-7559
tolga.emre@boun.edu.tr
Tolga Emre'nin web sayfası


A. Nazlı BAŞAK

Professör (emekli)

• Neurodegenerative Disorders

NC Tolga EMRE

Doçent

• Genome Regulation

+90 (212) 359-7298
bugra@boun.edu.tr
Nazlı Başak'ın web sayfası
+90 (212) 359-7559
tolga.emre@boun.edu.tr
Tolga Emre'nin web sayfası


Müge TÜRET

Professör

• Bitki Genetiği

Jonathan M. SCHOLEY

Ilintili Professör

• Motor proteins in Mitosis and Ciliogenesis

+90 (212) 359-7298
turet@boun.edu.tr
Müge Türet'in web sayfası

jmscholey@ucdavis.edu
Jonathan Scholey'in web sayfası